Wsparcie - Optymalizacja grafiki (Wordpress lub Prestashop) - Twórcy Stron  
Wsparcie – Optymalizacja grafiki (WordPress lub Prestashop)
350,00 

Prawidłowa optymalizacja grafiki, która przyspieszy Twoją stroną i zwiększy ruch.

Produkt dostępny na zamówienie
Opis

Masz wątpliwości, czy optymalizacja zdjęć jest Ci potrzebna? Chcesz, żeby Twoja strona ładowała się szybciej i była widoczna w wyszukiwaniach Google grafika? Podążając za naszymi radami, zwiększysz widoczność Twojej strony w wyszukiwarce, a co za tym idzie – zyskasz nowych klientów.
Odpowiednia optymalizacja zdjęć sprawi, że Twoja strona www będzie szybciej się ładować. Ma to znaczenie zarówno w przypadku korzyści dla użytkownika, jak i wyszukiwarki. Potencjalny klient nie będzie czekać 10 sekund, aby zapoznać się z Twoja oferta. Z pewnością zamknie stronę i odwiedzi konkurencje. Pamiętaj, że czas ładowania strony wpływa na pozycjonowanie w Google. Wszechwiedzący robot docenia te strony, które szybko się ładują.

Dodatkowy ruch na Twojej stronie pozyskasz przez wyszukiwarkę grafik Google. Sprzedając specjalistyczny sprzęt, który łatwiej pokazać na zdjęciu niż opisać, warto profesjonalnie sfotografować. Zdjęcie, które umieścisz na stronie, musisz zoptymalizować. Dowiesz się jak, czytając dalej.

Pakiet zawiera:

  • Optymalizacja grafiki w WordPress lub Prestashop

W cenie pakietu wykonujemy optymalizację do 100 plików graficznych. Jeżeli posiadasz więcej plików wykup tyle pakietów, ile posiada plików graficznych Twoja strona lub sklep.

error: Treść jest chroniona.