Wsparcie - WordPress w Google Cloud (Wdrożenie i konfiguracja chmury) - Twórcy Stron  
Wsparcie – WordPress w Google Cloud (Wdrożenie i konfiguracja chmury)
1200,00 

Twój Wordpress hostowany u światowego giganta IT.

Produkt dostępny na zamówienie
Opis

Po co hostować WordPressa w Google Cloud?

Usługi hostingowe Google Cloud zapewniają Twojej witrynie WordPress lepszą wydajność, praktycznie nieograniczoną skalowalność, silniejsze zabezpieczenia, większą kontrolę i większą elastyczność. Po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego możesz nadal hostować swoją witrynę już od 12,71 USD miesięcznie za pomocą WordPressa w Google Cloud.

googlecloudwordpress

W obecnych czasach, hostowanie strony WordPress w Chmurze największej firmy IT i producenta wyszukiwarki może się wydawać bardzo racjonalne – tym bardziej, że wiąże się to z niemal samymi zaletami:

Już na samym początku występuje wielka różnica pomiędzy Google Cloud a tradycyjnymi hostingami – otóż tutaj nie musimy płacić za cały rok usługi z góry. Do środowiska Google Cloud podłączamy kartę kredytową i miesięcznie płacimy za faktycznie wykorzystane zasoby – jest to bardzo uczciwy i korzystny model rozliczeniowy.

Pakiet zawiera:

  • Pomoc w konfiguracji konta i płatności w Google Cloud Platform
  • Konfiguracja uprawnień i zabezpieczeń w Google Cloud Platform
  • Instalacja i konfiguracja: serwera Linux, strony WordPress, DNS, SSL, adresu IP, bazy danych
  • Podpięcie Twojej domeny do nowej strony

Cena nie zawiera opłat na platformie Google Cloud za usługi hostowania oraz stałej naszej administracji. Przy założeniu nowego konta otrzymasz 300 USD na 3 miesiące, które w pełni pokryje opłaty i oszacuje przyszłe koszty miesięczne pod Twoje wymagania.

google cloud partner

error: Treść jest chroniona.