Usługi utrzymania strony internetowej

wsparcie2

Twoje platformy internetowe muszą pracować dla Twojej firmy.

 • System monitorowania wydajności serwerów/aplikacji 24/7/365
 • System monitorowania dostępności 24/7/365
 • Gwarancja 100% dostępności sieci
 • Zapora nadmiarowa
 • Monitoring 24/7/365 przez system wykrywania włamań (IDS)
 • Nadmiarowy system równoważenia obciążenia
 • Monitorowanie 24/7/265 przez zaporę sieciową
 • Pełna cotygodniowa kopia zapasowa
 • Codzienna przyrostowa kopia zapasowa

Zapewnij bezawaryjną pracę, zminimalizuj przestoje.

Twoja strona internetowa to internetowa twarz Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy posiadasz witrynę z treścią B2C, witrynę e-commerce lub witrynę B2B, ważne jest, aby Twoja witryna była na bieżąco z odpowiednimi informacjami, działała wydajnie i przyciągała odwiedzających. Aby upewnić się, że żadna z tych ważnych funkcji nie zostanie pominięta lub wystąpi błąd, niezbędne są usługi utrzymania witryny.

wsparcie 8

Zarządzanie treścią — dodawanie, modyfikowanie lub usuwanie istniejącej treści.

wsparcie5

Twoja witryna musi być na bieżąco z najnowszymi informacjami, aby była odpowiednia. Nasze aktualizacje treści obejmują regularne aktualizacje stron internetowych, formatowanie obrazów, usuwanie spamu, wprowadzanie zmian w menu witryny i nawigacji oraz tworzenie dodatkowych funkcji w witrynie.

Bez względu na to, gdzie hostujesz swoją witrynę, Twórcy Stron zapewniają usługi, dzięki którym Twoja witryna jest aktualna i aktualna.

„Treść” we współczesnym kontekście wykracza poza tekst na Twoich stronach internetowych. Może obejmować zmianę, formatowanie lub optymalizację obrazów i innych zasobów w Twojej witrynie; dokonywanie zmian – uzupełnień, usunięć lub modyfikacji – w menu i nawigacji w serwisie; tworzenie dodatkowych funkcji i funkcjonalności, a nawet czyszczenie witryny z wirusów, spamu i złośliwego oprogramowania.


Proces optymalizacji wydajności strony internetowej.

Wyszukiwarki są również świadome, że ich użytkownicy chcą szybko ładujących się witryn. Czas wczytywania strony jest teraz jednym z czynników wpływających na wysoką pozycję Twojej witryny w wyszukiwarkach

Stosujemy sprawdzone i oparte na procesach podejście do optymalizacji czasu ładowania. Oczyszczamy również kod HTML i CSS, aby zwiększyć szybkość i wydajność.

Nasze usługi obejmują skrócenie czasu ładowania poszczególnych stron, lepszą organizację treści w witrynie oraz regularną konserwację witryny i tworzenie kopii zapasowych. Sprawdzamy również obrazy osadzone w Twojej witrynie i zapewniamy optymalizację obrazu. Sprawdzamy pamięć podręczną witryny i rozmiar pliku oraz naprawiamy wszelkie znalezione błędy. Jako firma zajmująca się marketingiem online, oferująca samodzielne usługi SEO, rozumiemy czynniki, które wpływają na optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek i upewniamy się, że Twoja witryna jest skonfigurowana tak, aby odniosła sukces w wyszukiwarkach. 

wsparcie3

Integracja systemów zarządzania treścią.

wsparcie6

Jeśli nie korzystałeś z systemu CMS, prawdopodobnie jesteś przyzwyczajony do proszenia programisty internetowego o wprowadzenie wszystkich zmian potrzebnych do Twojej witryny. Możliwe, że nie dokonujesz aktualizacji wystarczająco często, a Twoja witryna nie wyświetla regularnych postów na blogu, artykułów itp. Wszystko to jest dziś potrzebne, ponieważ Twoi odbiorcy tego oczekują. Bez często dodawanych treści nie wyglądasz na dynamiczny, wiarygodny biznes. Co gorsza, wyszukiwarki również nie będą Cię oceniać, tak jak regularnie aktualizowane strony internetowe

Posiadanie systemu zarządzania treścią (CMS) wbudowanego w witrynę internetową zapewnia korzyści, takie jak; oszczędność kosztów i czasu, łatwe zarządzanie treścią WWW, dodawanie treści do serwisu w postaci artykułów i wpisów na blogu. CMS umożliwia również łatwe utrzymanie witryny, dodawanie nowych funkcji, zarządzanie dokumentami, różnorodne opcje formatowania witryny i obrazów, automatyczne aktualizacje i łatwą obsługę SEO witryny.

Nasz zespół zajmujący się projektowaniem i rozwojem stron internetowych składa się z grafików i programistów internetowych doświadczonych w pracy ze wszystkimi wiodącymi platformami CMS, dzięki czemu otrzymujesz stronę internetową, która jest zarówno nowoczesna, jak i bogata w funkcje.
Nasz zespół posiada bogate doświadczenie i możliwości w projektowaniu interfejsów użytkownika oraz tworzeniu niestandardowych szablonów CMS dla naszych klientów. Alternatywnie, jeśli wolisz, mogą dostosować i zintegrować istniejący szablon, wybrany przez Ciebie, z Twoją witryną.
Tworzymy konsole administracyjne z wieloma poziomami dostępu, różnymi uprawnieniami dla różnych użytkowników. Oznacza to, że możesz przyznać różne poziomy dostępu różnym członkom zespołu i użytkownikom w celu zarządzania treścią internetową i utrzymania witryny CMS.
Nasz zespół programistów może tworzyć niestandardowe funkcje, moduły, bazy danych, funkcje zarządzania treścią, aplikacje mobilne i programy dla Twojej witryny, aby zmaksymalizować Twój potencjał biznesowy.
 
Bezpieczeństwo jest coraz większym problemem na każdym poziomie. Twoja witryna jest całkowicie bezpieczna dzięki wielopoziomowemu szyfrowaniu, aby chronić Twoje dane. Jednocześnie dostarczamy bezpieczne witryny, które są zgodne z wytycznymi nowoczesnych wyszukiwarek.
 
Wszystkie nasze strony internetowe oparte na CMS są przyjazne dla urządzeń mobilnych. Responsywne projektowanie stron internetowych umożliwia bezproblemowe renderowanie Twojej witryny na wszystkich urządzeniach mobilnych.
Jako firma zajmująca się marketingiem online, która rozumie optymalizację pod kątem wyszukiwarek, w każdej tworzonej przez nas witrynie internetowej zintegrowane są najlepsze praktyki SEO.
Oferujemy również pełne wsparcie i konserwację witryny, aby zapewnić nieprzerwaną pracę, regularne kopie zapasowe, okresowe kontrole bezpieczeństwa, całodobową obsługę klienta i wiele więcej.

Upewnij się, że Twoja witryna jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi.

Wraz z rosnącą konkurencją i rosnącą z każdym dniem liczbą osób korzystających z ich witryn na urządzeniach mobilnych, brak responsywnej strony internetowej może prawie zabić Twoją obecność w sieci.

Sprawdź swoją stronę na urządzeniu mobilnym już dziś! Jeśli nie wygląda i nie działa poprawnie, konserwacja może mieć na celu uczynienie go przyjaznym dla urządzeń mobilnych. Tutaj może pomóc zespół Twórców Stron.

Google ukarał strony internetowe za NIE przyjazne dla urządzeń mobilnych, ponieważ w dzisiejszym świecie jest więcej wyszukiwań mobilnych niż stacjonarnych. Wyniki Twojej witryny w rankingu mogą zostać poważnie pogorszone, jeśli nie zaoferujesz responsywnej strony internetowej na urządzenia mobilne.


wsparcie 7

Hosting, u naszych partnetów, w tym Google Cloud Platform.

gcp partner

Google Cloud Platform nie tylko umożliwił nam dostęp do jednej z największych sieci na świecie, ale także zapewnia Klientom skrócenie przestojów, ponieważ możemy teraz korzystać z migracji na żywo maszyn wirtualnych. Dzisiaj chcemy bliżej poznać niektóre zalety korzystania z Google Cloud Hosting dla Twojej firmy.

Przyjrzyjmy się teraz niektórym z najważniejszych zalet korzystania z Google Cloud Hosting i dlaczego uważamy, że jest to obecnie najlepsze rozwiązanie na rynku, jeśli chodzi o ceny, wydajność, stabilność, skalowalność, tworzenie kopii zapasowych i bezpieczeństwo.

 

 • Ceny lepsze niż u konkurencji
 • Prywatna globalna sieć światłowodowa
 • Migracja maszyn wirtualnych na żywo
 • Poprawiona wydajność
 • Najnowocześniejsze bezpieczeństwo
 • Zaangażowanie w ciągłą ekspansję
 • Nadmiarowe kopie zapasowe
 
bannertworcystron 1
Zapewnienie szybkiego i bezpiecznego działania strony www lub witryny e-commerce jest naszym priorytetem numer jeden. Nasze kompleksowe, profesjonalne usługi zapewniają wiele usług pod jednym dachem. Zakulisowe działania naszych profesjonalnych usług utrzymania witryny internetowej zapewniają ciągłość działania witryny.Twoja strona internetowa nie może sama działać i utrzymywać. Wszystkie plany utrzymania witryny różnią się w zależności od rodzaju posiadanej witryny, potrzeb związanych z utrzymaniem witryny i budżetów. Zapewniamy wysoce konfigurowalne plany konserwacji, które można dostosować do Twoich konkretnych potrzeb.

Poniżej znajdują się niektóre z najczęstszych potrzeb związanych z utrzymaniem witryny:

 • Zarządzanie treścią — dodawanie, modyfikowanie lub usuwanie istniejącej treści
 • Aktualizacje produktów i usług oferowanych na stronie
 • Dodawanie obrazów za pomocą ilustracji i zdjęć, dostosowywanie istniejących wizualizacji i optymalizowanie ich w celu uzyskania lepszej wydajności witryny
 • Dodawanie nowych stron internetowych, wprowadzanie zmian lub usuwanie istniejących stron z serwisu
 • Wprowadzanie zmian w menu, reorganizacja, dodawanie lub usuwanie elementów menu lub wprowadzanie zmian strukturalnych w nawigacji strony
 • Dodawanie, modyfikowanie lub usuwanie zasobów cyfrowych, takich jak pliki PDF, wideo, oficjalne dokumenty, e-booki, z bramkami lub bez
 • Dodawanie, usuwanie, modyfikowanie lub umieszczanie filmów w Twojej witrynie
 • Optymalizacja linków wewnętrznych, dodawanie lub usuwanie linków wewnętrznych lub do innych stron internetowych
 • Dokonywanie zmian stylów – przykłady to m.in. kolory tła, czcionki, kolor tekstu, witryny tekstowe
 • Zmiana lub aktualizacja obrazów tła
 • Dodawanie lub modyfikowanie formularzy takich jak formularz kontaktowy, formularz zapytania
 • Konfigurowanie kont e-mail, usuwanie lub modyfikowanie istniejących kont e-mail
 • Aktualizacje ofert e-commerce, rabaty i promocje (z zastrzeżeniem planu utrzymania strony internetowej)
 • Udoskonalenia SEO na stronie (optymalizacja pod kątem wyszukiwarek) pod warunkiem, że jest to część wybranego pakietu utrzymania strony internetowej
 • Utrzymanie i aktualizacja elementów interaktywnych na Twojej stronie
 • Całodobowa obsługa klienta i pomoc
error: Treść jest chroniona.