Wsparcie – Poczta w Google Workspace (Wdrożenie i konfiguracja)
700,00 

Pracuj wydajnie, mając wszystkie usługi Google w jednym miejscu.

Produkt dostępny na zamówienie
Opis

Dzięki Google Workspace współpraca jest dużo prostsza. Używaj Gmail z adresem swojej strony.

Szybsze podejmowanie decyzji twarzą w twarz
Używaj udostępnianych kalendarzy, by sprawdzać dostępność innych osób i planować spotkania za pomocą automatycznych zaproszeń e-mail. Jednym kliknięciem zmień spotkanie w wideokonferencję, korzystając z komputera, telefonu lub tabletu z włączoną kamerą. Udostępniaj ekran, by konsultować pracę z zespołem i móc szybko podejmować decyzje.

Rozmowa w Hangouts
Współpraca w czasie rzeczywistym. Z łatwością korzystaj w pracy z dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji na różnych urządzeniach, niezależnie od tego, czy masz w danej chwili dostęp do internetu. Pracuj nad jednym dokumentem wspólnie z członkami zespołu lub osobami spoza firmy. Obserwuj w czasie rzeczywistym zmiany wprowadzane przez innych, komunikuj się przez wbudowany czat i zadawaj pytania w komentarzach. Wiele osób może równocześnie pracować nad jednym dokumentem, a każda zmiana zapisuje się automatycznie.

Dokumenty
Przechowuj i udostępniaj pliki w chmurze. Przechowuj wszystkie firmowe pliki w jednym miejscu i korzystaj z nich bezpiecznie na komputerze, telefonie lub tablecie. Szybko zapraszaj innych do przeglądania, pobierania i wspólnego opracowywania dowolnych plików – bez konieczności wysyłania załączników. Zmiany w plikach są automatycznie zapisywane na Dysku, dzięki czemu każdy ma zawsze dostęp do aktualnej wersji.

Zabezpiecz dane i urządzenia

Chroń dane swojej firmy dzięki takim zabezpieczeniom jak weryfikacja dwuetapowa i logowanie jednokrotne. Korzystaj z funkcji zarządzania punktami końcowymi, by zapewnić bezpieczeństwo danych w razie utraty urządzenia lub odejścia pracownika. Archiwizuj e-maile i zapisane czaty oraz określ, jak długo te dane mają być przechowywane. Łatwo konfiguruj zabezpieczenia w scentralizowanej konsoli administracyjnej, a w razie potrzeby skontaktuj się z zespołem pomocy Google telefonicznie lub e-mailem – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Pakiet zawiera:

google

  • Konfiguracja użytkowników
  • Przypisanie domeny do konta Google Workspace
  • Migracja poczty
  • Przypisanie uprawnień i dodatków

W pakiecie posiadasz utworzenie i konfigurację do 30 kont e-mail. W przypadku jednoosobowych firm lub dodatkowych pytań zalecamy kontakt.

Cena nie zawiera opłat abonamentowych Google Workspace.

error: Treść jest chroniona.