Wsparcie – CND (Cloudflare)
500,00 

Podstawowa konfiguracja i wdrożenie CND na stronę lub sklep internetowy.

Produkt dostępny na zamówienie
Opis

Cloudflare to usługodawca dostarczającym CDN – Content Deliver Network oraz zarządzanie serwerami DNS – Domain Network Server. Firma powstała w roku 2009 w San Franciso, a założycielami są Matthew Prince, Lee Holloway i Michaelle Zatlyn. Posiada 46 data-center na całym świecie.

Cloudflare posiada usługi płatne – przeznaczone na rynek profesjonalny np. duże serwisy WWW z treścią video, płatne skrypty (np. anty adblocker) oraz darmowe, na których skupimy się w tym artykule. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jaki potencjał oferuję własnie ta usługa. Dlatego warto zapoznać się z tekstem – znajdziesz tutaj informacje o zaletach, konfiguracji i wadach takiego rozwiązania.

Najważniejszym działaniem Cloudflare jest ukrycie twojego serwera i stworzenie “filtra”. Oznacza to że dany użytkownik internetu, boty wyszukiwarki czy spamerzy najpierw łącza się z adresem IP CloudFlare, który działa jako “proxy“, następnie to własnie CloudFlare serwuje użytkownikowi dane z twojego serwera – w wyniku czego nie następuje wyciek adresu IP serwera, na którym stoi twoja strona bądź sklep internetowy.

cloudflare jak dziala usluga 1 670x335 1

 

Pakiet zawiera:

  • Wdrożenie usługi Cloudflare (Wymagany dostęp administratora do serwera lub hostingu.)

Cena nie dotyczy opłat w serwisie Cloudflare.

error: Treść jest chroniona.