Twórcy Stron

Witryny non-profit stają się coraz ważniejsze dla organizacji na całym świecie. Czy Twoja witryna non-profit działa tak, jak tego potrzebujesz?

Silna obecność w Internecie jest korzystna nie tylko dla firm usługowych i firm skoncentrowanych na produktach, ale także dla organizacji non-profit.

Posiadanie profesjonalnie zbudowanej witryny internetowej dla Twojej organizacji non-profit może wzmocnić Twoje wysiłki, pomagając w realizacji Twojej misji i celów.

Nawet jeśli od lat zaniedbujesz swoją obecność w Internecie, uzyskanie wyjątkowej witryny internetowej może teraz pomóc Twojej organizacji, osobom wspierającym i osobom, które wspierasz. A my jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Poniżej opowiemy Ci o znaczeniu świetnych stron internetowych dla organizacji non-profit, a jeśli masz jakiekolwiek pytania – nie wahaj się do nas zadzwonić , ponieważ zawsze chętnie porozmawiamy!

1. Opowiedz swoją historię

Jedną z najbardziej satysfakcjonujących korzyści płynących z doskonałej witryny non-profit jest to, że może ona pomóc w jasnym i skutecznym przekazywaniu ważnych informacji o Twojej organizacji.

Zdobądź witrynę zbudowaną w WordPressie i miej platformę, która ułatwi Ci opowiadanie Twojej wyjątkowej historii. Po odpowiednim zoptymalizowaniu pod kątem konwersji i SEO na stronie każdy, kto podziela Twoje pasje, może to sprawdzić, aby dowiedzieć się, czym zajmuje się Twoja organizacja.

Czas przyciągnąć ludzi, którzy pomogą Ci w realizacji Twoich celów. Będziesz mógł dodać wszystko; Twoja misja, wizja, wpływ na społeczność i nie tylko. Korzystaj z bloga, aby informować ludzi na bieżąco o Twoich bieżących projektach i opowiadać historie o tym, jak pomagasz innym, lub bloguj o najnowszych wiadomościach i wydarzeniach. To doskonała okazja, aby poinformować kibiców, jak mogą się zaangażować, a co najważniejsze, przekazać darowiznę.

Umieszczenie wszystkich tych informacji w jednym centralnym miejscu będzie niezwykle korzystne dla rozwoju Twojej organizacji. Chociaż wiele osób znajdzie Twoją witrynę samodzielnie, o ile wdrożysz odpowiednią strategię SEO , kierowanie do niej osób, z którymi rozmawiasz osobiście w celu uzyskania określonych informacji, również może być pomocne. (wskazówka dla profesjonalistów: bezpośrednie wizyty w witrynie są sygnałem dla marki dla Google i mogą pomóc w pozycjonowaniu).

2. Rozszerz swój zasięg

Posiadanie imponującej, łatwej w obsłudze i szybko ładującej się witryny internetowej może również pomóc zwiększyć widoczność Twojej organizacji w wynikach wyszukiwania organicznego i zwiększyć jej zasięg.

Z drugiej strony źle wykonane strony internetowe nie przyciągają uwagi wyszukiwarek. Jeśli nie zoptymalizowałeś swojej witryny ani nie wykorzystałeś technik SEO , możesz tracić wielu potencjalnych użytkowników.

Nawet jeśli zdarzy ci się przyciągnąć uwagę odwiedzających witrynę, może to niestety być tylko tymczasowe, ponieważ ogół społeczeństwa ma wysokie oczekiwania dotyczące projektu witryny i użyteczności.

Tworzenie witryn non-profit, które świetnie wyglądają, są łatwe w nawigacji, zawierają cenne informacje i są kierowane na odpowiednie tematy, mogą przyciągnąć nowy ruch w wyszukiwarkach. Dodanie bloga do swojej witryny będzie jednym z najbardziej pomocnych narzędzi w Twoim arsenale marketingowym do przyciągania nowych użytkowników z wyszukiwarek. Blogi to najlepsze narzędzia do łączenia się z odbiorcami przy jednoczesnym zwiększeniu liczby odbiorców.

3. Rozwijaj nowe zainteresowanie

Posiadanie profesjonalnej, odważnej strony internetowej pomaga również każdemu, kto jest zainteresowany Twoją sprawą, szybko i bezpośrednio skontaktować się z Twoją organizacją. (wskazówka dla profesjonalistów: ludzie uwielbiają funkcje czatu na stronach internetowych, o ile prawdziwy człowiek jest tam, aby odpowiedzieć).

Pięknie zaprojektowana strona kontaktowa z prostym formularzem kontaktowym i innymi względnymi informacjami ułatwi ludziom kontaktowanie się i przekazywanie darowizn, uzyskiwanie większej ilości informacji i wiele więcej.

Zawsze upewnij się, że masz w swojej witrynie formularz subskrypcji e-mail, aby zachęcić czytelników do nowych postów na blogu i wiadomości. Ułatw ludziom, aby ludzie dowiedzieli się więcej o tym, co robi Twoja organizacja, w jaki sposób mogą pomóc, a także otrzymuj odpowiedzi na pytania w odpowiednim czasie.

Jeśli nie masz świetnej strony internetowej i nie aktualizujesz jej nowymi informacjami, ludziom będzie trudniej dowiedzieć się o Twojej organizacji non-profit i zaangażować się. To znaczy, jeśli w ogóle uda Ci się znaleźć w wynikach wyszukiwania.

4. Źle zaprojektowana strona daje złe wrażenie

Jednym z powodów, dla których potrzebujesz profesjonalnie zaprojektowanej i opracowanej witryny internetowej, stworzonej przez profesjonalistów, którzy rozumieją wrażenia użytkownika, jest to, że ludzie mogą mieć złe wrażenie na temat Twojej organizacji, jeśli Twoja witryna nie jest atrakcyjna lub łatwa w użyciu. W dzisiejszych czasach oczekuje się, że wszelkiego rodzaju firmy i organizacje będą miały silną obecność w sieci. Obejmuje to posiadanie profesjonalnie wyglądającej strony internetowej .

Potencjalni darczyńcy i osoby zainteresowane Twoją organizacją non-profit mogą nie myśleć tak dobrze o Twojej organizacji, jeśli Twoja witryna wygląda, jakby nie była zmieniana od lat. Zobacz to. Źle zaprojektowana strona internetowa może podkopać Twoje rzeczywiste osiągnięcia i może źle odbić się na całej Twojej organizacji.

5. Atrakcyjne witryny non-profit pomagają konwertować więcej darczyńców

Jeśli zrobione dobrze, świetne witryny non-profit to narzędzia, których możesz użyć do zaangażowania odwiedzających i przekształcenia ich w darczyńców. Świetna witryna internetowa nie będzie służyła tylko jako miejsce, w którym ludzie mogą dowiedzieć się więcej o Twojej firmie. Może pomóc w zapewnieniu, że Twoje osiągnięcia i najważniejsze cechy Twojej organizacji zostaną wyróżnione w strategiczny sposób, który przekona więcej osób do zaangażowania.

Prawidłowe zaprojektowanie stron dotyczących darowizn może pomóc przekonać darczyńców, którzy są w rozterce lub którzy po raz pierwszy dowiadują się o Twojej organizacji, aby bardziej zainteresowali się Twoją organizacją non-profit. Świetna witryna internetowa wraz ze zoptymalizowanymi stronami dotyczącymi darowizn może znacznie ułatwić podjęcie decyzji o przekazaniu darowizny.

6. Twoi widzowie będą mogli Cię znaleźć w podróży

Ważne jest również posiadanie witryny zoptymalizowanej pod kątem urządzeń mobilnych . W dzisiejszych czasach dostosowanie witryny do urządzeń mobilnych jest niezbędne, ponieważ coraz więcej osób korzysta z Internetu na swoich telefonach komórkowych, tabletach i innych małych urządzeniach.

Niestety, przestarzałe witryny non-profit zwykle nie wyglądają dobrze na małych ekranach. Jeśli obecnie masz witrynę, której nie aktualizowałeś lub nie pracowałeś od lat, może ona nie robić dla Twojej organizacji tyle, ile mogłaby.

Jeśli chcesz, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o Twojej organizacji, musisz ulepszyć swoją witrynę z myślą o użytkownikach mobilnych. Upewnij się, że używasz zaktualizowanego, responsywnego i przyjaznego dla urządzeń mobilnych projektu swojej witryny.

7. Strona internetowa pomoże zwiększyć Twoje wysiłki w świecie rzeczywistym

Posiadanie świetnej strony internetowej zwiększy również prawdopodobieństwo, że Twoje wysiłki w świecie rzeczywistym będą bardziej skuteczne.

Chociaż wysyłanie ludzi do Twojej witryny może być pomocne w przekazywaniu im większej ilości informacji, jest również odwrotnie. Wiele osób znajdzie Twoją witrynę w Internecie i w rezultacie zostanie zachęconych do pójścia na wydarzenie lub organizację charytatywną. Musisz upewnić się, że Twoja witryna jest łatwa do edycji, aby Ty i Twój zespół mogli stale informować ludzi o tym, co robisz, aby wspierać swoją sprawę.

Jeśli efektywnie korzystasz ze swojej witryny i reklamujesz specjalne wydarzenia i funkcje, które oferuje Twoja organizacja, może to wpłynąć na Twoje działania offline. Może się okazać, że dbanie o aktualność i doskonały wygląd witryny pomoże Ci organizować lepsze wydarzenia i łatwiej będzie rozwijać swoją organizację non-profit.

Korzystanie z projektowania stron internetowych w celu zwiększenia skuteczności organizacji non-profit

Wierz lub nie, ale organizacje non-profit mogą doświadczyć wzrostu, którego potrzebują, aby wywrzeć wpływ na świat, posiadając świetną witrynę internetową, która będzie ich wizytówką i portalem darowizn online.

Jeśli próbujesz ulepszyć otaczający Cię świat, zaczyna się on tam, gdzie wszyscy rozpoczynają swoją podróż: online.

Nadszedł czas, aby ulepszyć swoją organizację non-profit i sprawić, by jak najskuteczniej osiągnęła swój cel. W jaki sposób? Potrzebujesz nowoczesnej i profesjonalnej witryny internetowej, która odzwierciedla głęboką historię Twojej organizacji, a także witryny, która dobitnie opowiada historie tych, którym pomogłeś.

Potrzebujesz pomocy ze swoją stroną internetową i strategią marketingu cyfrowego? Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak chcielibyśmy pomóc Ci ulepszyć świat, w którym żyjemy.

Zostaw komentarz

error: Treść jest chroniona.