Twórcy Stron

Google Ads , wcześniej znany jako Google AdWords, to popularny program reklamowy Pay Per Click (PPC) lub Cost Per Click (CPC). Działa w połączeniu z programem Google AdSense dla wydawców. Reklamodawcy mogą tworzyć kampanie reklamowe, aby wyświetlać reklamy w sieci wyszukiwania i reklamowej Google (witryny wydawcy AdSense) i płacić tylko wtedy, gdy użytkownicy klikają ich reklamy. Płatne reklamy, takie jak Google Ads, są niezbędne, aby zwiększyć ruch, zwłaszcza w przypadku nowej firmy i witryn internetowych.

Oferty promocyjne to sytuacja korzystna dla obu stron, w której Google zarabia więcej od reklamodawców, a reklamodawcy uzyskują większy ruch od wydawców. Dlatego Google oferuje nowym klientom Google Ads różne kupony promocyjne dostępne w odpowiednim czasie i dla danego kraju, aby zachęcić do reklamowania się online.

Zacznij korzystać z Google Ads, wydając 1200 PLN na kampanię otrzymasz od nas 1200 PLN na dalsze działania.

  1. Oferta dostępna tylko do wyczerpania puli.
  2. Oferta dostępna tylko dla reklamodawców, którzy utworzą nowe konto Google Ads z adresem rozliczeniowym w Polsce. Reklamodawca może otrzymać i wykorzystać wyłącznie jeden kod promocyjny na reklamodawcę.
  3. Aby aktywować tę ofertę: kliknij przycisk lub link powiązany z tą ofertą, aby kod promocyjny został automatycznie zastosowany na Twoim pierwszym koncie Google Ads. Kod promocyjny musi zostać zastosowany na Twoim pierwszym koncie Google Ads w ciągu 14 dni od pierwszego wyświetlenia reklamy z tego konta.
  4. Aby otrzymać środki na reklamę: po zastosowaniu przez Ciebie kodu promocyjnego na koncie Google Ads Twoje kampanie reklamowe muszą w ciągu 60 dni wygenerować koszty reklamy w wysokości co najmniej 1200zł (nie wliczając podatków ani obowiązujących opłat). Dokonanie wpłaty w wysokości 1200zł nie jest wystarczające. Monitorowanie kosztów reklamy do 1200zł rozpoczyna się po wprowadzeniu przez Ciebie kodu promocyjnego.
  5. Po spełnieniu wymogów wymienionych w punktach 3 i 4 środki na reklamę zostaną uwzględnione w Podsumowaniu płatności na koncie Google Ads w ciągu 5 dni.
  6. Środki na reklamę wygasną po 60 dniach od zaksięgowania ich na Twoim koncie.
  7. Środki na reklamę dotyczą wyłącznie przyszłych kosztów reklamy. Nie można zastosować tych środków promocyjnych do kosztów naliczonych przed wprowadzeniem kodu promocyjnego na koncie Google Ads.
  8. Po wykorzystaniu środków na koncie Google Ads nie otrzymasz powiadomienia, a wszelkie dodatkowe koszty reklamowe zostaną obciążone wybraną przez Ciebie formą płatności. Jeśli nie chcesz kontynuować kampanii reklamowych, możesz w dowolnym momencie wstrzymać lub usunąć swoje kampanie.
  9. Twoje konto musi być z powodzeniem rozliczane przez Google Ads i mieć dobrą opinię, aby móc nadal korzystać ze środków na reklamę.
  10. Pełne warunki można znaleźć tutaj http://www.google.pl/intl/pl/ads/coupons/terms.html.

Zostaw komentarz

error: Treść jest chroniona.