Twórcy Stron

Twoja firma potrzebuje strony internetowej.

To nie są już lata 90., kiedy nie byliśmy pewni, czy ta cała „sieciowa rzecz” się utrzyma. To nie są lata 00, w których witryna działała jak zwykła wizytówka. Jest już rok 2022, a Twoja strona internetowa musi być potęgą interaktywności.

Czy jest lepszy sposób na zbudowanie elastycznej platformy internetowej niż WordPress?

WordPress dominuje w sieci, obsługując około 30%+ wszystkich stron internetowych. WP jest platformą, do której należy przejść, ponieważ działa bardzo dobrze i jest nie jest trudny podczas tworzenia strony internetowej.

Ale co sprawia, że ​​WordPress jest tak popularną, wszechstronną i przyjemną platformą?

Wyobraź sobie frustrację związaną z wprowadzeniem na rynek, ale powstrzymuje Cię projekt witryny. Tak się dzieje, gdy jest zakodowany w HTML/CSS. Jesteś kaprysem swojego programisty… a oni nie zawsze tam są!

Rozważmy teraz zalety WordPressa.

Możesz dostosowywać strony w locie bez konieczności utrzymywania programisty na składniku ustalającym. Możesz dostosowywać strony, gdy są potrzebne w krytycznych momentach biznesowych.

Jakie są główne zalety korzystania z WordPressa w porównaniu z tradycyjną witryną? Czytaj dalej, ponieważ ten artykuł zawiera więcej niż kilka, które sprawią, że nawrócisz się na WP.

Co WordPress robi inaczej?


Tradycyjne strony internetowe są z założenia bardzo statyczne. Tworzone są na podstawie zlecenia, a następnie przekazywane klientowi. Jeśli klient trzymał programistę na rachunkach, może w razie potrzeby dokonać dodatkowych aktualizacji.

Negatywy tradycyjnych witryn są następujące:

 • Często kosztuje więcej, ponieważ potrzebujesz dodatkowych funkcji
 • Aktualizacje przebiegają powoli, ponieważ będziesz polegać na projektantach w zakresie aktualizacji
 • Zablokowane funkcje, jeśli w witrynie brakuje niektórych technologii internetowych

Statyczne witryny były powszechną rzeczą, gdy firmy wchodziły do ​​Internetu. Niestety, wielu używa ich do dziś, co szkodzi ich wysiłkom. Witryny są niezgrabne i są niczym więcej niż wizytówką, która jest dostępna online.

WordPress pakuje dynamiczną technologię internetową w łatwy w użyciu pakiet. 

WordPress to system zarządzania treścią, który umożliwia wprowadzanie i stosowanie zmian w całej witrynie. WP oferuje wtyczki, które dodatkowo rozszerzają jego zestaw funkcji. Podsumowując, WordPress oferuje wszechstronną witrynę, która jest przyszłościowa dla Twoich potrzeb biznesowych.

10 niezaprzeczalnych zalet WordPressa

Badania pokazują, że 30% wszystkich witryn korzysta z WordPressa, ale nie jest to szokujące, biorąc pod uwagę jego zalety. System zarządzania treścią jest open-source, co oznacza, że ​​każdy może wprowadzać ulepszenia. Zarówno programiści, jak i projektanci połączyli siły, aby uczynić go bogatym w funkcje w obecnym kształcie.

Dlaczego tak wiele firm wybiera WordPress do architektury swojej witryny? Spójrzmy.

#1: Szybki rozwój i uruchomienie

Pomysły są bezwartościowe, jeśli nie zostaną podjęte.

Jednym z Twoich największych wyzwań jest wejście na rynek. Tak więc im dłużej siedzisz nad pomysłem, tym większe są szanse, że ktoś się do niego wpadnie. WordPress ułatwia umieszczenie strony internetowej i Twojego pomysłu online, dzięki czemu może zacząć przyciągać zainteresowane strony.

Z WordPressem będziesz:

 • Uruchom stronę poniżej godziny (przynajmniej w podstawowej formie)
 • Zacznij angażować się w pomysł z pieniędzmi on-line
 • Miej odporną i dobrze obsługiwaną platformę

Masz ogromną społeczność, która popiera Twoją decyzję o korzystaniu z WordPressa. Wraz z nim przychodzi niezliczona ilość projektantów, programistów i wsparcie stron trzecich.

Platforma WordPress pozwala urzeczywistnić Twój pomysł, szybciej wprowadzając Cię na rynek, dzięki czemu nie zostaniesz przyćmiony przez konkurencję. Szybciej też zaczniesz zarabiać, co pomoże w rozkręceniu Twojej firmy.

Tradycyjna strona internetowa może wymagać kilku funkcji, aby funkcjonować:

 • MySQL
 • PHP
 • Java/JS
 • Python/Rubin

Każdy z nich wymagałby weryfikacji z hostingu Twojego bloga. Twoja witryna napotkałaby problemy w przypadku niezgodności z tymi technologiami. Na szczęście większość dostawców usług hostingowych oferuje takie rozwiązania, ale nadal będziesz z nimi walczyć.

WordPress oferuje bezproblemową instalację za pomocą instalacji jednym kliknięciem. W przypadku większości rozwiązań hostingowych możesz dodać instalację szkieletową w mniej niż minutę.

#2: Łatwy do nauczenia, zabawa do opanowania

WordPress jest oprogramowaniem typu open source, co oznacza, że ​​jest całkowicie darmowy.

Tak, zapłacisz za wsparcie premium, motywy i wtyczki, ale to zależy od Ciebie. Podstawowy WordPress daje więcej niż wystarczająco, aby uruchomić witrynę. Ponadto wiele osób oferuje wysokiej jakości zasoby freemium WP.

Łatwość obsługi to jeden z największych powodów popularności WordPressa. Osoba bez wiedzy technicznej może stosunkowo łatwo zainstalować, skonfigurować i konserwować WP.

Istnieją samouczki szczegółowo opisujące każdą funkcję, jeśli chcesz nauczyć się platformy. Znajdziesz tu także płatne usługi wsparcia i w pełni zarządzane rozwiązania. Ponadto funkcja przeciągania i upuszczania w niektórych motywach / wtyczkach, takich jak Elementor, Beaver Builder i nie tylko, oznacza brak konieczności kodowania.

Plus:

 • WordPress zapewnia intuicyjny projekt, w którym nie poczujesz się zagubiony, poruszając się po jego funkcjach
 • WordPress jest znany z szybkiego i prostego procesu instalacji i konfiguracji
 • Istnieją częste aktualizacje i wsparcie, więc nic się nie zepsuje (często)

Jeśli jesteś zaangażowany, możesz nauczyć się WordPressa w ciągu jednego popołudnia. Zaawansowane rzeczy WP potrwają dłużej, ale jest fajnie. Każda rzecz, której dowiesz się o WP, może poprawić Twoją witrynę biznesową i obecność.

#3: Jest pełen niezbędnych funkcji

Budowanie strony internetowej od podstaw może zająć dużo czasu.

Musisz pomyśleć o każdym elemencie doświadczenia użytkownika, aby obsługiwać wiadomości e-mail po wysyłce. To dużo do podjęcia jako właściciel firmy, który nie ma doświadczenia w tworzeniu stron internetowych. Na pewno się spóźnisz.

WordPress ma większość (jeśli nie wszystkie) funkcji, których szukasz po wyjęciu z pudełka. W przeciwnym razie funkcje te są obsługiwane przez strony trzecie i ekspertów.

Jakie funkcje znajdziesz w podstawowej instalacji?

 • Tworzenie stron i postów w edytorze WSYWIG
 • Darmowe motywy dla różnych typów i stylów stron internetowych
 • Uprawnienia i konta dla wielu użytkowników
 • Wbudowane zabezpieczenia i regularne łatki/aktualizacje

Następnie możesz eksplorować poza podstawami ekosystemu WP. Lub kup lub subskrybuj zasoby WP za pośrednictwem dostawców zewnętrznych. Możesz również zatrudnić programistów do tworzenia niestandardowych elementów WP!

#4: To niesamowite dla treści i SEO

Bądźmy szczerzy: prawdopodobnie brakuje Ci umiejętności związanych z treścią.

To nie jest cios w ciebie. Większość ludzi nie pisała długich form od czasów szkolnych. Tworzenie treści wymaga praktyki i umiejętności, WP może w tym pomóc.

WordPress oferuje świetny pulpit do tworzenia treści:

 • WSYWIG do formatowania
 • Funkcje osadzania jednym kliknięciem
 • Fajne wtyczki do stylizacji
 • Skróty do szybkiego tworzenia

Możesz wziąć swój duży blok tekstu i zamienić go w coś strawnego. Możesz go wesprzeć dodanymi multimediami, takimi jak zdjęcia, grafika, filmy i nie tylko. Pozwala to uzyskać każdy cenny wynik z blogowania dla biznesu .

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek (SEO):

 1. Uzyskać wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania
 2. Przynosi więcej leadów i sprzedaży
 3. Tworzy silniejszą społeczność
 4. Wyróżnia Twoją markę

Funkcje WordPress i SEO:

 1. Czysty kod
 2. Edycja meta
 3. Dane strukturalne
 4. Elastyczny projekt
 5. Publikowanie dystrybucji i pingowanie
 6. Uproszczone zarządzanie treścią
 7. Komentowanie i funkcje społecznościowe
 8. Prosta edycja niezbędnych elementów SEO
 9. Mnóstwo wtyczek poprawiających SEO, takich jak Rank Math, rozszerza te funkcje SEO na stronie. Oznacza to, że Twoje strony i posty są zoptymalizowane, przygotowane pod kątem uzyskania ruchu, na jaki zasługują.

WP daje wszystko, co jest potrzebne do stworzenia witryny, która będzie się pozycjonować. Motywy bonusowe, wtyczki i wsparcie, a następnie przenieś je na wyższy poziom!

Możesz również znaleźć przydatne wtyczki, które  usprawnią SEO . Popularne wtyczki, takie jak Yoast i All-in-One SEO Plugin, mogą udoskonalić Twoje SEO. Znajdziesz również wtyczki poprawiające szybkość i użyteczność witryny, które pomagają w rankingach witryn.

WordPress został stworzony do blogowania, co oferuje szereg  korzyści dla SEO . Możesz łatwo dodać funkcje społecznościowe, aby zwiększyć ruch w witrynie i lepkość. 

#5: Skalowanie i opcje A-La-Carte

WordPress zapewnia funkcje potrzebne do zbudowania prostego bloga. Możesz też skonfigurować podstawową witrynę internetową, biorąc pod uwagę przyzwoity motyw i strukturę.

Tutaj robi się dobrze…

WordPress może stać się wszystkim, czego potrzebujesz!

WordPress — z motywami i wtyczkami — może stać się:

 • Strony członkowskie i płatne portale
 • Fora i przestrzenie społeczności online
 • Supermarket e-commerce lub prosty sklep internetowy
 • Podstawowe strony docelowe dla kampanii reklamowej lub marketingowej
 • Platformy edukacyjne i szkolenia
 • Platformy do udostępniania wideo, podcastów lub obrazów

Ty to nazwij, a istnieją motywy i wtyczki, które wspierają Twój pomysł. WP daje podstawowe narzędzia do tworzenia tego, co chcesz, ponieważ jest to oprogramowanie typu open source. Społeczność przyjmuje to i tworzy z tego niesamowite rzeczy.

Dlaczego jego wszechstronność ma znaczenie? Dla skalowania Twojego biznesu .

Możesz więc zacząć od małego z tą podstawową witryną typu wizytówka. Następnie dodaj interaktywne funkcje podczas zdobywania klientów lub odkrywania możliwości zysku.

WordPress oferuje funkcje à-la-carte w miarę rozwoju Twojej firmy. To sprawia, że ​​rozwój jest niedrogi, a jednocześnie dostosowuje się do obecnych potrzeb. Nie jesteś też przytłoczony niekończącymi się funkcjami, które powodują paraliż analizy .

A jeśli nie wiesz, gdzie to przeskalować? Skontaktuj się z profesjonalistą!

#6: Wsparcie społeczności

WordPress, będąc open-source, przyciąga mnóstwo programistów i projektów. Każda z nich wprowadza na platformę unikalne oferty, niezależnie od tego, czy jest to rdzeń WP, czy wsparcie. 

Programowanie open source oferuje następujące funkcje dla WordPressa:

 • Większe bezpieczeństwo i wsparcie dla użytkowników
 • Szeroki wybór wtyczek
 • Niezliczone motywy WP
 • Regularne aktualizacje i poprawki błędów

Istnieje żywotne zainteresowanie dalszym rozwojem WordPressa. Wraz z rozwojem WP zyskujesz większy dostęp do niesamowitych nowych funkcji. Dodatkowo nie będziesz wydawać pieniędzy na jego podstawową instalację i utrzymanie.

#7: To opłacalne

Nierzadko zdarza się, że strona internetowa kosztuje tysiące dolarów. Zacznij dodawać dodatki i balony budżetowe.

WordPress czasami pociąga za sobą wysokie koszty rozwoju, ale masz opcje.

Rynki motywów oferują motywy WordPress w niskich cenach. Świetny motyw WordPress może kosztować od 100 do 300 ZŁ. Zazwyczaj motywy premium zawierają dodane wtyczki jako gratisy, co dodatkowo zwiększa ich wartość.

Możesz kupować motywy WordPress na takich platformach jak:

 • Las tematyczny
 • Tematyka
 • Athemy

Korzystanie z motywów WP pozwala ograniczyć koszty rozwoju do minimum. Dodasz funkcje metodą a-la-carte za pomocą wtyczek. Tak więc wydajesz pieniądze tylko wtedy, gdy są potrzebne, a nie płacisz z góry.

#8: Elastyczny projekt i dostosowywanie

Znajdziesz motywy WordPress na każdą potrzebę:

 • Strony docelowe
 • Witryny członkowskie
 • Katalogi
 • Blogi
 • Handel elektroniczny
 • Ogłoszenia o pracy
 • Platformy pytań i odpowiedzi
 • Portfele

Ktoś prawdopodobnie już utworzył witrynę podobną do tej, którą sobie wyobrażasz. Znajdziesz także motywy WP bogate z pełną personalizacją za pomocą edytorów front-end. 

Edytory frontonu umożliwiają przeciąganie i upuszczanie elementów witryny lub wklejanie całych motywów za pomocą kilku kliknięć. Edytory umożliwiają wykonanie kompletnego projektu bez znajomości kodu lub poznania najlepszych praktyk projektowych.

#9: Obsługa wielu użytkowników

Możesz tworzyć różne konta do zarządzania witryną, w tym:

 • Admin
 • Wydawca
 • Redaktor
 • Użytkownik

Obsługa konta pozwala dyktować, kto co robi w witrynie. Ograniczenie ról użytkowników może również poprawić bezpieczeństwo witryny, ograniczając dostęp do kodu witryny. Lub pozwól kilku osobom pracować w witrynie bez nakładania się i negowania zmian.

#10: Proste i skuteczne zabezpieczenia

Każdego dnia atakuje się ponad 50 000 stron internetowych .

Najczęstsze przyczyny ataków na witryny to:

 • Brak aktualizacji technologii internetowej
 • Niebezpieczny hosting witryny lub role użytkowników
 • Niezabezpieczone konfiguracje sprzętowe

WordPress oferuje wiele funkcji bezpieczeństwa wbudowanych w platformę. Większość hostów automatycznie aktualizuje WordPress, gdy wprowadza nowe aktualizacje zabezpieczeń. Będziesz mieć również dostęp do wtyczek rozszerzających jego funkcje bezpieczeństwa.

Porównaj zabezpieczenia WP z tradycyjną witryną, która prawdopodobnie nie była zmieniana od wieków!

Nie korzystasz z WordPressa? Nadszedł czas na zmianę

Sieć jest dynamiczna i nie przysłużysz się swojej firmie, jeśli się nie dostosujesz. Właśnie poznałeś zalety WordPressa, nie wstrzymuj swojej witryny. Porozmawiaj ze swoim programistą o migracji do WP lub poznaj opcje motywów.

Rozpoczęcie jakiejkolwiek reklamy lub marketingu bez strony internetowej nie ma sensu. Bez niej nie maksymalizujesz potencjału generowania leadów. Tracisz też cenne chwile, by budować swoją markę i nawiązywać kontakt z ludźmi.

WordPress zapewni Ci połączenie z Internetem — i to szybko .

Chętnie pokażemy Ci, co jest możliwe, korzystając z tej wszechstronnej platformy. Sprawdź nasze portfolio, aby poznać, co możemy zrobić z Twoim pomysłem. Następnie skontaktuj się z nami i poznaj nasze usługi, aby zapewnić niesamowitą obecność w Internecie.

Potrzebujesz pomocy? Porozmawiaj teraz.

Zostaw komentarz

error: Treść jest chroniona.