dlaczegotodobryczasnastrone

Gospodarka jest na całym świecie. Reddit walczy z Wall Street. Codzienne wiadomości wyglądają jak koszmar, a pandemia szaleje. Dlaczego na Ziemi byłby teraz dobry czas na zainwestowanie w stronę internetową?

Proste. Konsumenci dokonują zakupów w sieci w rekordowych ilościach, a wzrost handlu elektronicznego przyspiesza. Według Digital Commerce 360, konsumenci wydali ponad 861 miliardów dolarów. Stanowi to 44% wzrost w porównaniu z 2019 r., a sprzedaż internetowa w 2019 r. wzrosła o 15% w porównaniu z 2018 r. 

Wiele firm z cegły i zaprawy zamykało swoje drzwi i zamykało okna w obliczu zamówień na pobyt w domu i zmniejszania ruchu w sklepach, ale te, które już były obecne cyfrowo, zwykle przetrwały, a wiele z nich prosperowało pomimo przeciwności. Podstawowym lamentem, jaki słyszeliśmy od naszych klientów, było: „dlaczego, dlaczego nie zrobiłem tego wcześniej?”

To jak lekcje gry na gitarze. Albo nauka gry w golfa. Zawsze żałujesz, że nie zacząłeś wcześniej w swoim życiu, aby móc teraz cieszyć się owocami swojej pracyStworzenie witryny e-commerce, czy to dla zupełnie nowego pomysłu, czy dla starszego biznesu, nie powinno być projektem na jutro. Jest to projekt, który najlepiej wykonać dzisiaj, a projekt najlepiej zrobić ze świetnym partnerem.

W ciągu ostatniego roku klienci zostali przeszkoleni w zakresie kupowania online na bezprecedensowym poziomie i istnieje duże prawdopodobieństwo, że potencjalni klienci na rynku stacjonarnym nie są już tacy, jak kiedyś. To nie znaczy, że biznes jest skazany na zagładę albo że cegła nie wróci. To oznacza, że ​​nadszedł czas na dywersyfikację sposobów, w jakie Twoja firma dociera do klientów. Ujmijmy to w ten sposób: nie ma powodu, aby łowić w pustym stawie, jeśli w odległości spaceru znajduje się zarybiony staw.

Więc wejdź do sieci i wróć do sprzedaży. Znasz swój biznes lepiej niż ktokolwiek na świecie. Znamy się na e-commerce. Przeżyliśmy to, tworząc dla siebie kilka wielomilionowych biznesów e-commerce. Chętnie pomożemy Ci przenieść Twoją firmę na wyższy poziom, a następnym razem, gdy pojawią się nieoczekiwane strajki i fale pandemii, będziesz uśmiechać się ze swojej dalekowzroczności.

Zostaw komentarz

error: Treść jest chroniona.