Twórcy Stron

Co to jest Google Moja Firma?

Przez ostatnie 20 lat Google stało się pierwszym miejscem, w którym ludzie szukają informacji. Niezależnie od tego, czy chodzi o poszukiwanie gazety uniwersyteckiej, kiedy film jest wyświetlany w lokalnym kinie, czy o kuchnię dostępną w nowej restauracji w mieście, Google jest pierwszym przystankiem w podróży klienta do miejsca docelowego.

Właściciele firm doskonale rozumieją, jak ważna jest wysoka pozycja w Google. Ciężko pracowałeś, aby uzyskać pożądaną pozycję na pierwszej stronie i chcesz mieć pewność, że nie ześlizgniesz się w rankingu.

Google Moja Firma to narzędzie, które pomaga zarządzać profilem Twojej firmy i optymalizować go w Google, dzięki czemu pojawiasz się w najlepszych wynikach lokalnych. Oznacza to, że profil Twojej firmy pojawi się po prawej stronie ekranu, dając potencjalnym klientom ważne informacje o Twojej firmie.

Korzyści z Google Moja Firma

1. Wzmacnia i wspiera SEO

Korzystanie z Google Moja Firma zwiększa Twoją widoczność w Internecie. To z kolei przyciąga więcej klientów do Twojej firmy, niezależnie od tego, czy jest to sklep internetowy, czy sklep stacjonarny.

Ukończony wpis w Google Moja Firma pokazuje Google Twoją lokalizację, co pomaga w lokalnym SEO, zapewniając, że Twoja firma pojawia się, gdy ludzie szukają Twojej firmy w Twojej okolicy. Daje Ci dodatkowe możliwości pojawienia się w „paczce map”, pokazując klientom, gdzie Cię znaleźć.

2. Zawiera ważne informacje o Twojej firmie

Google Moja Firma pokazuje adres Twojej firmy, godziny otwarcia, recenzje, zdjęcia i nie tylko. Kiedy jest godzina 22.00, a klient szuka otwartej restauracji, chcesz mieć pewność, że Twoja 24-godzinna kolacja pojawi się w tym podświetlonym miejscu ze wszystkimi informacjami gotowymi. Google Moja Firma umożliwia również przesłanie menu, dzięki czemu jest łatwo dostępne bez konieczności nawigowania po dodatkowych linkach, co może frustrować klientów.

Google Moja Firma jest również zintegrowana z Mapami Google, co oznacza, że ​​po kilku kliknięciach Twój klient jest już w drodze do Ciebie. Dawno minęły czasy, gdy potrzebna była papierowa mapa lub trzeba było pamiętać, w którą stronę jest północ, a która na południe — Mapy Google zajmują się tym wszystkim.

3. Zawiera funkcję przeglądu

Poczta pantoflowa jest tak samo ważna jak wysoka pozycja w Google, a Google Moja Firma łączy te dwa aspekty razem. Recenzje online mogą podjąć lub złamać decyzję użytkownika dotyczącą firmy, z której zamierza korzystać.

Kiedy Twoja firma chwali się błyszczącą, żółtą oceną 5 gwiazdek wraz ze wszystkimi innymi ważnymi szczegółami, trudno ją zignorować! Gdy Twój konkurent ma znacznie mniej recenzji lub niższą ocenę, jest bardziej prawdopodobne, że ten klient zwróci się do Ciebie niż do niego. Posiadanie społecznego dowodu jakości i niezawodności Twojej firmy to fantastyczny sposób na budowanie zaufania i autorytetu wśród odbiorców.

4. Publikowanie Google Moja Firma

Czas jest najważniejszy, zwłaszcza w naszym dynamicznym świecie cyfrowym. Google Moja Firma oferuje funkcję podobną do narzędzia społecznościowego, która umożliwia szybkie publikowanie ogłoszeń, które Twoi odbiorcy od razu zobaczą. Kiedy w Twoim barze lub klubie nastąpi w ostatniej chwili zmiana składu artystów, ważne jest, aby poinformować o tym swoich klientów — zmiana może nawet przyciągnąć więcej klientów, którzy wcześniej zastanawiali się nad uczestnictwem! Publikowanie w Google Moja Firma umożliwia właścicielom firm szybkie i skuteczne udostępnianie dowolnych wpisów lub informacji.

Każda firma w 2022 roku potrzebuje Google Moja Firma

Google Moja Firma jest bezpłatne, łatwe w konfiguracji i zawiera szeroki zakres korzyści, które są kluczowe na dzisiejszym rynku. Zapewnia również analizy i szczegółowe informacje wbudowane bezpośrednio w platformę, dzięki czemu można monitorować rosnące sukcesy i porównywać je z poprzednimi wynikami firmy.

Zostaw komentarz

error: Treść jest chroniona.